Light My Fire Mini gril Light my fire

Garantovaný nákup z 4camping.sk

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variant4 €2 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma403 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,49 €98 % • 7 555 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €100 % • 874 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,55 €97 % • 37 452 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Materiál
nerezová oceľ

• , zakúpené v KONZO SHOP

• V jednoduchosti je genialita.
    • Ideálne pre jednu osobu do záhrady i na dlhé turistické túry!
    • Ľahko sa čistí.

Keď chcem grilovať pre seba, nemusím použiť veľký gril.
    Jednoducho a ľahko sa dá vyčistiť!

Materiál
nerezová oceľ

Kompaktný a skladný kempingový gril s možnosťou upevnenia na konár alebo statického používania od švédskeho výrobcu Light My Fire. Gril je vyrobený z nerezovej ocele, vďaka čomu sa ľahko čistí a nehrdzavie.

RUČNÝ GRIL

Zasunutím konára do grilu a jeho následným zaistením dvoma hákmi vytvoríte praktický ručný gril. Hrúbku grilu (priestor medzi horným a spodným roštom) si môžete nastaviť v dvoch polohách pre čo najlepšie zaistenie grilovaného jedla. Môžete ho tak otáčať, čo je praktické pre skvelé ugrilovanie z oboch strán.

STATICKÝ GRIL

GrandPa's FireGrill môžete používať aj bez konára - ak ho rozložíte a umiestnite staticky nad ohnisko, získanie väčšiu grilovaciu plochu.

JEDNODUCHÉ SKLADOVANIE

Po grilovaní môžete oba háky jednoduchým otočením zložiť do vnútra grilu a ten uzavrieť pre ušetrenie miesta. Naviac, tento turistický gril je kompatibilný s obedármi Light My Fire MealKit, takže ho môžete po použití prakticky vložiť do prázdneho obedára.

OBSAH BALENIA

Súčasťou balenia je samotný gril Light My Fire GrandPa's FireGrill.

1zákazník odporúča produkt
  • Light My Fire Grandpa´s Firegrill je hneď po ešuse a kotlíku najvšestrannejším pomocníkom pre varenie v prírode na ohni....

Zobraziť celú recenziu na doprirody.prakticky.sk

• , zakúpené v KONZO SHOP

• V jednoduchosti je genialita.
    • Ideálne pre jednu osobu do záhrady i na dlhé turistické túry!
    • Ľahko sa čistí.

Keď chcem grilovať pre seba, nemusím použiť veľký gril.
    Jednoducho a ľahko sa dá vyčistiť!